Eesti keeles (EST)По-русски (RUS)In English (ENG)

Kompetentsikeskused

Saada link Prindi

Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse eesmärk on teadmistemahukama ettevõtluse arendamine kohaliku loodusressursi ning elanikkonna liikumis- ja tegevusvõime uurimise ning arendamise ja säilitamise valdkonnas. Kompetentsikeskuse väljaarendamisse on kaasatud tervisedenduse ja taastusravi rahvusvaheliselt tunnustatud tippspetsialistid.

Rohkem informatsiooni


Väikelaevaehituse Kompetentsikeskus on teadus- ja arendusüksus, mille eesmärk on valdkonna insenertehnilise oskusteabe koondamine ja arendamine ning siirdamine ettevõtetesse. Keskus pakub väikelaevaehituse ja merendussektorile projekteerimis- ja mudelkatseteenuseid, tegeleb väikelaevaehituses kasutatavate materjalide testimise ja arendamisega ning osutab elektroonsete süsteemide disaini ja test-tootmise teenuseid.

Rohkem informatsiooni


Teadmistepõhiste tervise- ja loodustoodete kompetentsikeskuse peaeesmärk on arendada Eesti Maaülikooli ning tema kohalike ja välispartnerite toel välja rahvusvahelisel tasemel tugistruktuur, mis võimaldab tõsta Eesti tervise- ja loodustoodete sektori ettevõtete innovatsioonivõimekust ning valdkondliku teadus-arendustegevuse rakenduslikku kvaliteeti.

Rohkem informatsiooniPuidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus on avalikku sektorit, puidutöötlemise ja mööblitootmise ettevõtteid, haridus- ning teadus- ja arendusasutusi, teiste sektorite ettevõtteid ühendav võrgustik, mis omab parimaid teadmisi ja oskusi materjalides, tehnoloogiates, tootmise juhtimise ja tootearenduse valdkonnas.

Rohkem informatsiooni


Targa Maja Kompetentsikeskus on regionaalse innovatsioonipartnerluse keskus, mis aitab valdkonna ettevõtetel, avaliku võimu ning teadus- ja arendusasutustel luua, arendada ja rakendada intelligentseid targa maja tehnoloogilisi lahendusi, aidates kaasa meie igapäevase elukeskkonna mugavamaks, energiasäästlikumaks ning ohutumaks muutmisel.

Rohkem informatsiooniicon Kompetentsikeskused 2015 (EST)

icon Kompetentsikeskused 2015 (ENG)

Sa asud siin: Koostöö Kompetentsikeskused