Eesti keeles (EST)По-русски (RUS)In English (ENG)

Põlevkivi Kompetentsikeskus avas oma uue hoone

Saada link Prindi

Põlevkivi Kompetentsikeskus, 24. jaanuaril 2014

24. jaanuaril kell 12.00 toimunud TTÜ Virumaa Kolledži Põlevkivi Kompetentsikeskuse hoone avamisel lõikasid pidulikult lindi läbi regionaalminister Siim-Valmar Kiisler, Tallinna Tehnikaülikooli rektor Andres Keevallik, kolledži direktor Viktor Andrejev, Ida-Viru maavanem Andres Noormägi, Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov ja ehitaja Ferdmaster OÜ juhatuse esimees Gert Tartlan.

Põlevkivi Kompetentsikeskuse kahekorruseline hoone on rajatud kolledži kõrvalhoone asemele. Uude hoonesse kolib kütuste tehnoloogia teadus- ja katselaboratoorium, lisaks on sisustatud administratiivruumid ning arendus- ja katselaborid tulevastele inkubantidele. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab keskust 3 miljoni euroga, mis lisaks hoone ehitusele võimaldab algatada väikeettevõtlust põlevkivi valdkonnas, hankida kaasaegseid seadmeid uute teenuste välja arendamiseks, luua võimalused põlevkivide andmebaaside loomiseks, spetsiifilise patendi- ja õigusloome seireks, valdkondlike koolitus- ja koostööürituste korraldamiseks, katse- ja arenduslaborite ning valdkondliku võrgustiku väljaarendamiseks alustavatele ettevõtetele ning erinevate põlevkivialaste ühisprojektide algatamiseks ja teostamiseks.

Hoone ehituse peatöövõtuleping allkirjastati 15. veebruaril 2013 Ferdmaster OÜ-ga. Keskuse tegevust kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist elukeskkonna arendamise rakenduskava prioriteetse suuna „Piirkondade terviklik ja tasakaalustatud areng" kompetentsikeskuste arendamise meetmest.


Media

Põlevkivi Kompetentsikeskus uue hoone avamise galeriiAnnely Oone

Teadlikkuse ja infospetsialist
Põlevkivi Kompetentsikeskus
TTÜ Virumaa Kolledž

Tel: 5210802
E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Skype: annelyoone

Sa asud siin: Meist Uudised Põlevkivi Kompetentsikeskus avas oma uue hoone